Hakkımızda
Vizyonumuz

Sektörde kalite, güvenilirlik, eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncülük etmek, olayların oluşumundan önce ÖNLEM almak, ÖNLEM GROUP olarak sürekli, kalıcı , adaletli bir rekabet üstünlüğü sağlayarak sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.


Misyonumuz

Türkiye’de GÜVENLİK ve TEMİZLİK hizmetlerinde dinamik ve güvenilir, yenilikçi bir anlayışı getirerek bu sektörde emin adımlar ile büyümektir.

Hizmetlerimiz
 • Resepsiyon Hizmetleri
  Resepsiyon alanlarında eğitimli güvenlik görevlileri tarafından gizlilik ve güvenlik ön planda tutularak giriş kontrol, resepsiyon ve müşteri hizmetleri kombinasyonundan oluşan hizmetler sunulur.
 • Giriş ve Nokta Kontrolleri
  Hizmet verilen tesislerin tüm giriş çıkışlarında ve daha önceden belirlenmiş güvenlik zafiyeti olan noktalarda eğitimli ve deneyimli güvenlik personellerimiz tarafından araç ve yaya trafiğinin kaydı tutulur, gerekli arama ve kontroller yapmak suretiyle önleyici güvenlik hizmetleri sunulmaktadır.
 • Devriye Hizmeti
  Nokta kontrollerinin dışında noktalar arasında oluşabilecek riskleri en aza indirmek amacıyla, yaya ve ya araçlı olarak, oluşabilecek olayları önlemek için yapılan kontrollerdir.
 • Güvenlik Otomasyon Yönetimi
  Hizmet verilen tesislerdeki yangın ve alarm ihbar sistemleri ve güvenlik kameralarının 7/24 izlenmesi, olağanüstü durumların oluşmadan önlenmesi bu durumlarda uygun yönlendirmelerle gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması çalışmalarıdır. Herhangi bir hırsızlık girişimi, şüpheli paket vb. olaylarda olay yerindeki güvenlik görevlisi uyarılır ve aksiyon alınır.
 • Güvenlik Planlaması
  Güvenliğe ihtiyaç duyan tüm kurum ve kuruluşların güvenlik tasarımını yapıp, maksimum güvenlik seviyesini belirleyerek müşteriye sunar. Planlama; insan gücünü, elektronik ekipmanı, malzemeyi ve her türlü iletişim kaynaklarını kapsar. Bu süreçte müşteriye güvenlik alt yapısıyla ilgili her türlü danışmanlık hizmeti sunulur.
 • Risk analizi
  Güvenlik hizmeti verilecek yapının maruz kalabileceği hırsızlık, yangın, sabotaj gibi tehditleri bütün detayları ile ortaya koymak, bu tehditleri önlemek amacıyla alınması gereken tedbirleri belirlemek üzere yapılan analizler ve bunların yetkililere sunulması faaliyetidir.
 • Koruma Planı
  5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası gereği can ve mal güvenliğinin sağlanabilmesi için her olasılığı tek tek değerlendirerek, gerçekleşmesini önlemek, gerçekleşmesi halinde hasar ve zayiatı minimum seviyede tutabilmek için alınması gereken tüm önlemlerin tespit edilerek sistematik bir şekilde kayıt altına alınmasıdır.
 • Acil Durum Senaryoları
  İnsanların toplu olarak yaşadıkları yerlerde meydana gelebilecek yangın, doğal afet, sabotaj, baskın, eylem gibi olağan dışı olayların en kısa sürede normale dönüştürülebilmesi adına yaşanabilecek bu tür olayların senaryolaştırılması, görev dağılımlarının yapılmasını içerir.
 • Eğitim
  İşe alımlarda görev öncesinde verilen merkezi eğitimi ( özel güvenlik yasası, mesleki eğitim konuları), projede oryantasyonu ve projeye göre özel eğitimleri (projelerin özelliğine göre verilen eğitimler) kapsar. Her bir güvenlik elemanı çalışacağı kurumun yapısına uygun olarak karşılaşabileceği sosyal olaylarda olası krizlerle baş edebilmek için uygun prosedürlerde eğitime tabi tutulur.
 • Denetim
  Güvenlik hizmetinin kalitesini ölçmek üzere çok kademeli bir denetim sistemi uygulanmaktadır.
 • AVM GÜVENLİĞİ
  AVM güvenliği konusunda uzman bir güvenlik şirketi olup; Alışveriş merkezi, mağaza gibi tesislerde işletmenin talepleri doğrultusunda işletmeyi, çalışanlarını, müşteri ve ziyaretçilerini her türlü tehdide karşı korumak üzere gerekli önleyici tedbirler alıp, geniş kapsamlı bir güvenlik ağı oluşturarak hizmet vermektedir
 • KONUT, TOPLU KONUT ve PROFESYONEL SİTE GÜVENLİĞİ
  Site, villa, toplu konutlarda ve özel konutlarda yaşayan insanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında ÖNLEM GÜVENLİK olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızca; Apartman, Site ve Konutların sabotaj, hırsızlık, terör, saldırı gibi tehditlere karşı korumak ve gerekli önleyici ÖNLEMler alarak ailenizi ve tüm site sakinlerini güvende hissettirecek özel site güvenliği hizmetini profesyonelce sağlamaktayız.
 • ENDÜSTRİYEL TESİS, DEPO ve FABRİKA GÜVENLİĞİ
  Firmamızca Stratejik önemi bulunan bina ve tesislerde güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak otomasyon sistemi ile yapılmaktadır. El detektörleri, kapı detektörleri, X-Ray güvenlik cihazları kullanılarak, dış tehditlere ve sabotajlara karşı işletmenin güvenlik hizmetlerini eğitimli ve tecrübeli personeller ile vermekteyiz. Türkiye genelinde büyük firmaların, fabrikaların ve şirket genel müdürlüklerinin 7/24 güvenliğini sağlamaktayız.
 • AÇIK VE KAPALI FUAR ALANLARI GÜVENLİGİ
  Özel kurum ve kişilerin düzenlediği fuar organizasyonlarda, organizasyon komitelerinin ihtiyaç duyabileceği özel güvenlik hizmetlerine yönelik tüm fiziki, teknik ve teknolojik destek ÖNLEM GÜVENLİK tarafından verilmektedir. Eğitimli, deneyimli ve görev yapma becerisi yüksek personellerimiz ile özellikle halka açık organizasyonlarda önleyici güvenlik hizmetleri vermekteyiz.
Müşterilerimizin fuar, konser, yarış, müsabaka gibi dönemsel yada tek seferlik etkinliklerinde katılımcıların, ekipmanların ve organizasyon alanın güvenliği eğitimli güvenlik görevlileri ve uygun ekipmanla sağlanır. Etkinliklerin gerçekleştirilmesiyle ilgili olarak, müşteri adına 5188 sayılı yasanın gerektirdiği izinler alınır ve bildirimler yapılır.
 • Fuar
 • Konser
 • Toplantı
 • Seminer
 • Defile
 • Sergi
 • Sportif Faaliyetler
 • Açık Hava Etkinlikleri
Galeri