Hakkımızda
Vizyonumuz

Sektörde kalite, güvenilirlik, eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncülük etmek, olayların oluşumundan önce ÖNLEM almak, ÖNLEM GROUP olarak sürekli, kalıcı , adaletli bir rekabet üstünlüğü sağlayarak sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.


Misyonumuz

Türkiye’de GÜVENLİK ve TEMİZLİK hizmetlerinde dinamik ve güvenilir, yenilikçi bir anlayışı getirerek bu sektörde emin adımlar ile büyümektir.

Hizmetlerimiz
 • Ofis Temizliği
  Ofis çalışanlarına daha hijyenik bir ortam sağlamak amacı ile çalışma ortamının günlük temizliği yapılmaktadır.
 • Islak Alan Temizliği
  Hizmet verilen tesislerin tuvaletlerinde daha hijyenik ve temiz bir ortam sağlamak amacı ile uygun malzeme ekipman ile günlük detay temizlik yapılmaktadır.
 • Dış Cephe Temizliği
  Yapılan sözleşme çerçevesinde belirli periyotlarla dış cephe temizliği yapılmaktadır. Cam silimi, metal bakımı, doğal taşların temizliği uygun ekipman ve kimyasal ile iş sağlığı ve güvenliği de göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir.
 • Halı Temizliği
  Tesislerde periyoda ve talebe bağlı olarak halı bakımları (Günlük Bakım, Ara Bakım ve Temel Bakım) uygun ekipman ve kimyasalla yapılmaktadır.
 • Cila Uygulama
  Tesislerde periyoda ve talebe bağlı olarak zemin yüzey bakımları (cila uygulaması, parlatma) profesyonel personellerimizce uygun ekipman ve kimyasallarla yapılmaktadır. Personellerimiz belirli eğitimlerden sonra bu işi yapmaktadırlar.
 • Cam Temizliği
  Profesyonel personellerimizce iç ve dış cephe cam temizliği gerçekleştirilmektedir. Personellerimiz belirli eğitimlerden sonra bu işi yapmaktadırlar.
 • Dış Alan Temizliği
  Tesis alanı ve çeversi iş planına göre uygun ekipman ve kimyasalla temizlenmektedir.
 • Zemin Temizliği
  Tesislerin zeminine göre seçilmiş uygun ekipman ve kimyasallar kullanılmakta olup personellerimiz bu konuda gerekli eğitimler sonunda bu işi yapmaktadır.
 • Eğitim Kurumları Temizlik Hizmetleri
  Eğitim kurumları gibi hassas temizlik hizmeti isteyen kurumlarda temizlik ve hijyeni ön planda tutarak iş bilincini ekip - malzeme kalitesiyle birleştirerek hizmet vermekteyiz. Şirketimiz hizmet verdiği kurum ve kuruluşlarda uyum - işbirliği içerisinde en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.
 • Endüstriyel Temizlik
  Catering firmaları ile otel, hastane ve işletme mutfaklarının HİJYEN ve TEMİZLİĞİ eğitimli, profesyonel personellerimizin kontrolünde sağlanır. Sanayi siteleri ve ensdüstriyel imalathanelerin temizlik ve hijyeni uygun ekipman ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden yapılır. Temizlik hizmetlerimizi verirken temel amacımız; SİZLERE ve SEVDİKLERİNİZE YAŞANABİLİR BİR ORTAM SAĞLAMAKTIR...
 • AVM - İŞYERİ ve TOPLU KONUT TEMİZLİĞİ
  Toplu Yaşam alanlarının temizliği bireysel - toplumsal sağlık açısından önemlidir. ÖNLEM GRUP olarak amacımız insan sağlığını ön planda tutarak kaliteli ve yaşanabilir bir ortam sağlamaktır. Bu hizmetlerimiz; gerek toplu yaşam alanları olan AVM ve işyerlerinin, gerekse aile yaşam alanlarımız olan konutlarımızı kapsamaktadır. Biz; Sizi ve sevdiklerinizi ÖNEMSİYORUZ.
 • KONUT - İŞ MERKEZİ - SİTE YÖNETİMİ
  Residance ve toplu konut alanları yönetiminde uzman kadrosu ile projenize ve yatırımlarınıza sunduğu hizmetler ile değer katar. Ülkemizin lider yönetim firması ÖNLEM; projenizin bölge, kat maliki profili, aidat seviyeleri ve ihtiyaçlarını karşılamada uzman bir kadroya sahiptir. Nitelikli merkez kadrosu ile hayal ettiğiniz prestijli, konforlu ve huzurlu bir yaşamı sürmenize yardımcı olmaktadır.
 • Zemin Temizliği
Galeri


28-29 kasım 2020 Kızılcahamam/Ankara 1.Tesis Yönetim Çalıştayı'na katıldık.